AICINĀM VEIKT PIERAKSTU ZVANOT PA TĀLRUNI 65320346 VAI ELEKTRONISKI!

Tekla Marija Piļpuka

Pieteikties vizītei   Sazinies ar mums

Līvānos (pēc iepriekšēja pieraksta):
Darbdienās 9.00 - 16.00

Pieraksts pa tālruni 65320346  vai elektroniski 


PAKALPOJUMS CENA  
Podologa konsultācija15  €
Ārstnieciskais pedikīrs30 €
Aparātpedikīrs un gēllakas pārklājums nagiem 35  €
Ārstnieciskais pedikīrs personām vecākām par 70 gadiem20 €
Visu kāju nagu apstrāde (bez pēdu apstrādes)20 €
Viena kājas naga apstrāde5 €
Pēdu apstrāde (bez nagu apstrādes)20 €
Varžacs/kārpas apstrāde (neatkarīgi no skaita)
15 €
Ieauguša naga apstrāde (1 gab.)15 €
Katra nākamā  ieaugušā naga apstrāde 5 
Diabēta pēdas aprūpe20 €
Nagu pārklāšana ar gēllaku pedikīram10 €

Ārstnieciskais pedikīrs (mājas vizīte)
no 50  €
Izmeklējamā materiāla paņemšana laboratoriskam izmeklējumam 4 €
Viena naga protezēšana ar ārstniecisko gēlu 10 €
Katra nākamā naga protezēšana ar ārstniecisko gēlu 3 €
 Gēllakas noņemšana 5  €
 Parastās nagu lakas noņemšana 3  €

Podologa kompetencē ir problemātiskas un/vai bojājumu skartas pēdas novērtēša, aprūpe un rehabilitācija, kas ietver pēdas apstrādi, lokālu medikamentozu pielietošanu un individuālu palīglīdzekļu izgatavošanu vai pielāgošanu. Podologs ne tikai metodiski precīzi izpilda pēdu aprūpes procedūru, bet nodrošina diagnostisko procedūru veikšanu, nodrošina precīzu un drošu lokāli lietojamu medikamentu pielietošanu, kā arī veic ārsta nozīmēto ķirurģisko manipulāciju izpildi.


Atšķirībā no pedikīra meistara, kurš nodarbojas ar veselas pēdas apstrādi, podologs novērtē kāju nagu un pēdu ādas stāvokli un konstatē izmaiņas ādas un nagu struktūrā, veic pēdu izmeklējumus (piem., spiediena sajūtas, vibrācijas sajūtas, temperatūras sajūtas pārbaudi, pulsa pārbaudi, ādas krāsas pārmaiņas utt.) un ārstniecisko pēdu aprūpi.

Galvenās pēdu problēmas, kuras var risināt ārstnieciskā pēdu aprūpe, ir ādas sabiezējumi, plaisas pēdas priekšējā daļā un papēžos, ieauguši nagi, nagu formas un krāsas izmaiņas, varžacis, kārpas, čūlas, ādas un nagu sēnītes u.c.

Podologs izveido individuālu pēdu aprūpes plānu, izvēloties nagu struktūrai un kāju ādai atbilstošu apstrādes tehnoloģiju, kas nodrošina pacienta/klienta pēdu problēmu novēršanu vai mazināšanu, nosakot prioritārās pēdu aprūpes problēmas, gaidāmo iznākumus un plānojot veicamās darbības.

Ļoti nozīmīga podologa profesionālās darbības joma ir arī izglītojošais un profilaktiskais darbs par kāju pēdu un nagu veselības veicināšanu un saglabāšanu.

Kvalitatīva pēdu un nagu aprūpe ir nepieciešama jebkuram cilvēkam, kas rūpējas par savu kāju veselību, bet īpaši svarīgi to veikt ir paaugstināta riska grupas pacientiem.

Šajā grupā ietilpst pacienti, kuriem ir: asinsrites un jušanas traucējumi, balsta-kustības sistēmas patoloģiski stāvokļi un/vai hroniskas slimības; iegūtas vai iedzimtas centrālas un perifēras ģenēzes polineiropātijas (piem. cukura diabēts, multiplā skleroze, sekas pēc galvas smadzeņu tilpumprocesiem, traumatiskas parēzes, toksiskas polineiropātijas, poliartrīti, saistaudu sistēmas saslimšanas u.c.) vai īpaši infekciju riski, arī gados veci cilvēki, kuriem bieži vien ir pēdu deformācijas, asins apgādes traucējumi un kuriem grūtības sagādā kāju nagu sakopšanapēdu pašaprūpe. Ļoti nozīmīga pacientu grupa, kuriem nepieciešama podologa palīdzība ir cukura diabēta pacienti.